Przejdź do treści strony

Rezerwacja online

Usługi dodatkowe

Jedną ze standardowych usług naszego hotelu jest wypożyczalnia samochodów z ofertą aut różnych klas w bardzo atrakcyjnych cenach. Oprócz tego oferujemy pasażerskie usługi transportowe, na przykład transfer z, czy na lotnisko.

Nordic Walking - jako że hotel położony jest na wysokiej skarpie, górującej nie tylko nad Wisła, ale i nad pięknym Zalewem Sobótka, jest to idealne miejsce do spacerów, szczególnie, że jest to teren monitorowany i oświetlony, a długość ścieżek to kilkanaście kilometrów w malowniczej scenerii. Zapewniamy więc nieodpłatnie specjalistyczne kijki do marszu i służymy pomocą w wyborze trasy dostosowanej do stopnia zaawansowania piechura.

Spływy kajakowe - zaledwie kilka kilometrów od hotelu znajduje się Brudzeński Park Krajobrazowy, obejmujący trzy rezerwaty przyrody: Sikórz, Brwilno i Brudzeńskie Jary. Jest on przepięknie poprzecinany malowniczymi wąwozami i wysokimi skarpami, a że obejmuje przyujściowy odcinek Skrwy Prawej, jest idealnym miejscem do spływów kajakowych, czy przejażdżek konnych.

Powyższe usługi dodatkowe są tylko przykładem troski o gości, na których życzenie z przyjemnością zaplanujemy wszelkie inne rozrywki.

Zaufali nam

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij