Noclegi w Płocku | Hotel Tumski****

Skip to the content

Where luxury meets beauty

See video of the hotel

Booking online

See all offers
  • Toruń 104 KM
  • Warszawa 109 KM
  • Łódź 114 KM
  • Bydgoszcz 155 KM
See more

Hotel Tumski - noclegi Płock

Komfortowy wypoczynek w hotelu w Płocku

Sprawdzasz hotele w Płocku? Nie szukaj już dłużej. Hotel Tumski to idealne miejsce na noclegi w Płocku. Czterogwiazdkowy obiekt hotelowy zlokalizowany w centrum Płocka, nad brzegiem Wisły. To eleganckie miejsce o niezwykłej atmosferze, dysponujące jedną z najlepszych restauracji w Płocku, doskonały punkt spotkań biznesowych i przyjęć okolicznościowych.

Hotel Tumski Płock to rozwiązanie dla każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa. Nasz hotel w Płocku zaskoczy Państwa szczególną atmosferą, profesjolaną obsługą i luksusowymi wnętrzami. Dbamy o to, by noclegi w Płocku były dla Państwa czasem odpoczynku, wytchnienia i przyjemności. Urok połączony z magią, indywidualne podejście do każdego gościa, a także najwyższe standardy obsługi sprawią, że będzieci chcieli Państwo odwiedzać nas jak najczęściej.

Zza okien naszych pokoi rozpościera się przepiękny widok: możecie Państwo podziwiać płocki odcinek koryta Wisły, które nadzwyczajnie prezentuje się o każdej porze roku. Przytulne, świetnie wyposażone pokoje oraz czar przyrody widocznej za oknem tworzą niespotykany klimat naszego hotelu.

Dzięki dbałości o każdy szczegół wyposażenia i aranżacji wnętrz stworzyliśmy miejsce niezwykłe - noclegi w Płocku są czystą przyjemnością. Wiemy, że duży wpływ na komfort pobytu w hotelu ma także obsługa - nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, abyście czuli się Państwo jak w domu, a może nawet lepiej. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz niebanalnej przestrzeni hotelowej, jaką oddajemy do Państwa dyspozycji, możemy poszczycić się wieloma pozytywnymi opiniami gości, jakie zbiera nasz hotel. Płock - magiczne miasto nad Wisłą - serdecznie zaprasza do Hotelu Tumskiego.

Oczywiście Hotel Tumski to nie tylko komfortowe noclegi Płock. Do dyspozycji naszych gości jest również wykwintna kuchnia, w której coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy kulinarnej tradycji, jak i poszukiwacze nowych smaków. Dzięki wysmakowanej ofercie i stylowym wnętrzom organizujemy też eleganckie wesela w PłockuTo właśnie tu odnajdą Państwo czar kameralnych wnętrz oferujących swoim gościom luksusowe warunki odpoczynku.

Hotel Tumski *** - nienaganna obsługa, komfortowe noclegi. Płock zaprasza!

They trusted us

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close