Przejdź do treści strony

Rezerwacja online

Wesele w Płocku

Sale weselne Hotelu Tumskiego

 

Szukasz idealnego miejsca na wesele w Płocku? Właśnie znalazłeś idealne sale weselne. Płock oferuje wyjątkowy klimat Hotelu Tumskiego, który sprzyja takim uroczystościom.

Na takie okazje oferujemy przestronne i eleganckie sale weselne w Płocku. Dla wszystkich zainteresowanych organizacją uroczystości weselnej w naszym hotelu przygotowaliśmy galerię zdjęć prezentującą możliwości aranżacji naszych sal weselnych na te szczególne i niezapomniane chwile.

Tak, jak staramy się spełniać wszelkie życzenia naszych Gości, tak samo pragniemy zrealizować nawet najbardziej wyszukane pomysły Gości specjalnych, jakimi bez wątpienia są nowożeńcy. Każde wesele zorganizowane w Hotelu Tumskim jest przeżyciem niezapomnianym i zawsze indywidualnie zaplanowanym ze wszelkimi detalami ustalonymi na bieżąco z zamawiającym.

Przyjęcia weselne mogą odbywać się w połączonych salach Patio i Restauracyjnej, a największe przyjęcia, w zależności od liczby gości i potrzeb, podjąć może Sala Bankietowa. Żadna z sal weselnych w Płocku nie oferuje większej przestrzeni na eleganckie przyjęcia. Maksymalnie możemy gościć 220 osób przy okrągłych, bądź prostokątnych stołach. Sala weselna posiada osobną kuchnię i specjalnie oddelegowaną załogę tylko dla potrzeb każdego przyjęcia. Ekipa doświadczonych kucharzy pod kierownictwem mistrza kucharskiego wraz ze specjalnie wyszkolonymi kelnerkami i kelnerami przygotują i podadzą prawdziwą ucztę dla podniebienia. Sąsiadujący z salą weselną 140metrowy taras jest doskonałym miejscem do zorganizowania bufetu grillowego, czy miejsca na relaks w trakcie przyjęcia. Jest to również wspaniały plener zdjęciowy, ze wspaniałymi widokami zachodzącego słońca kryjącego się na horyzoncie w Wiśle.

Wystarczy, że otrzymamy pomysł na zorganizowanie wesela w Płocku, jego realizację zapewniamy na najwyższym poziomie!

 

Sale weselne dla Ciebie - Hotel Tumski Płock

 

Zaufali nam

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij