Przejdź do treści strony

Rezerwacja online

Restauracja

Zapraszamy do jednej z najlepszych restauracji w Płocku. Restauracja Hotelu Tumskiego oczaruje swoich Gości wykwintną kuchnią i niepowtarzalną atmosferą.

Żaden dobry hotel nie może obejść się bez dobrej restauracji. W Hotelu Tumskim jesteśmy wierni tej zasadzie, lecz rozwinęliśmy ją i oferujemy w wersji bliskiej doskonałości. Nasza restauracja w Płocku zachwyci Państwa począwszy od najważniejszego elementu w takim miejscu, czyli wspaniałej kuchni, poprzez urzekające wnętrze, na fachowym i serdecznym personelu skończywszy.

Niezwykłą atmosferę restauracji buduje również zapierająca dech w piersiach panoramie płockiego odcinka Wisły, który podziwiać można z okien restauracji, a gdy sprzyja temu pogoda, z obszernego tarasu, na którym również podajemy dania. Jest to miejsce pełne gości od pierwszych promieni wiosennego słońca, bowiem każdy pragnie delektować się naszymi wykwintnymi daniami i mieć przed sobą nieograniczoną przestrzeń Doliny Wisły.

Restauracja Hotelu Tumskiego w Płocku zaprasza w niezwykłą podróż po świecie kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Każde z dań przygotowywanych w naszej restauracji to mistrzowska kompozycja smaków i aromatów powstająca pod okiem wybitnego artysty. Szef naszej kuchni, Maciej Chętkowski osobiście dba o najwyższą jakość i świeżość składników. Cytrynowe emulsje, maślane ziemniaki, płatki serów, listki ziół… świat nowych doznań czeka. Jako akompaniament popisów naszego szefa kuchni restauracja oferuje obszerną kartę starannie wyselekcjonowanych win i mocniejszych trunków.

Tak niezwykłych doznań dla wszystkich zmysłów dostarczyć może tylko nasza restauracja. Płock już zawsze przywodzić będzie wspomnienie dobrego smaku.

Restauracja jest do Państwa dyspozycji od godziny 12.00 do 23.00. Śniadania serwujemy w naszym patio od 6.30 do 10.30.

Wyjątkowa restauracja w Płocku zaprasza!

Zaufali nam

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij