Przejdź do treści strony

Rezerwacja online

Profesjonalne konferencje w Płocku

Sale konferencyjne w Hotelu Tumskim

Sale konferencyjne Hotelu Tumskiego w Płocku to idealne miejsce do organizacji wyjątkowych i niezapomnianych konferencji.

Imprezy firmowe, bankiety - sprawdź sale bankietowe, spotkania okolicznościowe, jubileusze, prezentacje nowych produktów czy konferencje w Płocku – mamy bogate doświadczenia, a stale rosnące grono zadowolonych klientów jest dla nas najwyższym dowodem uznania.

Nasz hotel jest idealnym miejscem nie tylko do wypoczynku indywidualnego, ale również do wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, poczynając od kilkugodzinnych spotkań prezentacyjnych, czy dyskusyjnych, poprzez całodniowe szkolenia, na kilkudniowych konferencjach kończąc. Hotel Tumski w Płocku to nie tylko miejsce doskonałe na prestiżowe konferencje – to również pełna ich obsługa: catering, urządzenia audiowizualne, baza noclegowa dla ponad pięćdziesięciu osób, realizacja najrozmaitszych próśb przez fachowego konsjerża, tłumaczenia, bezprzewodowy internet, doradztwo i opieka techniczna. Organizacja konferencji w Płocku z Hotelem Tumskim to pełna fachowość i wygoda.

 

Konferencje na najwyższym poziomie

 

Do Państwa dyspozycji jest nowoczesna sala bankietowo-konferencyjna przygotowana na przyjęcie nawet 250 osób! Sala wyposażona jest w profesjonalny system nagłaśniający oraz oświetlenie efektowe. Scena o powierzchni 20 m2, projektor wysokiej klasy oraz ekran o przekątnej 5 metrów pozwolą Państwu puścić wodze fantazji podczas planowania kongresów, prezentacji, konferencji i zjazdów firmowych. W bezpośrednim sąsiedztwie sali konferencyjnej znajduje się ogródek o powierzchni 140 m2 z przepięknym widokiem na płocki odcinek Wisły. Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz pełny catering.

Sale konferencyjne Hotelu Tumski - doskonałe miejsce na konferencje w Płocku

Zaufali nam

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij