Przejdź do treści strony

Rezerwacja online

SALA BANKIETOWA HOTELU TUMSKIEGO

 

Sala Bankietowa jest dużym pomieszczeniem, zdolnym przyjąć, w zależności od ustawienia stołów (okrągłych lub prostokątnych) 300 osób.

Wyposażona jest w dwudziestometrową scenę, nowoczesny projektor z ekranem o przekątnej pięciu metrów, niezależną kuchnię, osobne wejścia z zewnątrz poprzez stuczterdziesto-metrowy taras z pięknym widokiem na Wisłę, na którym można zorganizować bufet grillowy, czy przerwę na lampkę wina.

Możliwość pełnej izolacji od pozostałych części Hotelu sprzyjają rozmowom w kameralnym gronie, gdy dokonamy podziału sali poprzez oddzielenie galerii od poziomu dolnego. Pełne zaciemnienie stwarza doskonałe warunki do prezentacji multimedialnych, pokazów czy występów artystycznych.

 

Dlaczego warto wybrać salę bankietową w Hotelu Tumskim?


Wszystkie wyżej wymienione zalety i możliwości sali bankietowej w Płocku zapewniają najwyższy poziom organizacji przyjęć. Dodatkowym atutem jest profesjonalna obsługa, która dba, aby Goście czuli się wyjątkowo.  
Oprócz sali bankietowej goście mogą skorzystać z pokoi hotelowych. Luksusowe warunki wypoczynku w kameralnych pokojach są wyróżnikiem Hotelu Tumskiego!
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą hotelu. 

 

 

Zaufali nam

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij